Jdi na obsah Jdi na menu

NOVINKY 2014 / 2.NEWS

1.11.-2.11.2014 se konala v Praze Mezinárodní výstava psů.V sobotu jsme měli přihlášené tyto pejsky - NORMAN ,tř. otevřená V3, FALKO tř. šampionů V3/ rozhodčí First Rafal ,Polsko /                                                                                                                                                                                   V neděli jsem vystavila opět NORMANA ,V3 a jeho dcera INANNA,tř, mladých dostala ohodnocení V4 / rozhodčí Gajič Željko ,Slovinsko /.Tento rok to pro nás byla poslední výstava a tak jsme s výsledky našich pejsků ,kteří se opět umístili do pořadí spokojeni.Už teď se těšíme na další krásné výstavy v roce 2015 ! 10743597_925813244115163_736929601_n.jpgDo nového domova od nás odešlo v sobotu naše poslední štěňátko - pejsek KING / Králíček /,přejeme ti hodně štěstí a lásky broučku,měj se celý život p1780834.jpgkrásně !                                                                                                                                                                       13.11. - dnes jsme byli u našeho p. veterináře s Jesenkou a Kittuškou na třetím očkování a s Májinkou na zjištění březosti. Fenečky očkování zdárně přestály a doma už zase řádily. Májinka je březí a čeká štěňátka, měla by se narodit kolem poloviny prosince.Máme velikou radost a už se moc těšíme na mrňousky.                                                                                                                                   27.11. - Májince roste bříško ,zklidnila se a již tolik neskáče.Miminka by se měla narodit kolem 15. prosince a my se těšíme na nový vrh ,, L ". I když víme přibližný počet miminek,necháme se raději překvapit a nic nebudeme prozrazovat.                                                                                                                                                                                         Naše malé fenečky Kittuška a Jesenka pěkně rostou ,učí se postoje a chůzi na vodítku,nejraději však zlobí a jsou z nich pěkně nohatí dorostenci. Kitty teď váží 1.40 kg a Jesí 1.70 kg.Zítra se mi snad povede nafotit pár snímků,abych je mohla přidat na stránky.                                                           11.12.2014 - Májinka má dnes 59.den březosti...krásně jí narostlo bříško a já už se moc těším na štěňátka.Doufám ,že nový vrh od písmenka ,,L " bude i s maminou v pořádku.p1790940.jpg  Jakmile se štěňátka narodí ,přidáme zprávičku a fotku na naše stránky. Dostala jsem nové fotografie našich odchovů - Toníčka, Králíčka a Jupíčka,s radostí je přidávám na stránky. Jsem velmi ráda,že se mi pro ně povedlo vybrat super páníčky.Děkuji všem za péči a starostlivost o ,,naše " prcky.   p1000567.jpgrostou_mi_chlupy.jpg10822524_771213862951814_278604540_n.jpg                                                              

14.12. - dnes se Májince narodila 3 krásná štěňátka,porodní váhy jsou 138g,114g a 125g ....porod byl přirozenou cestou a trval pouhou 1 hodinu.Májinka rodila poprvé a o to víc jsem na ní pyšná,byla velice statečná.Porodila super bez jakékoli hysterie.

Štěňátka jsou šikovná a bez problémů pijí mlíčko od maminky.p1800053.jpg

Do složky štěňátka jsem přidala fotky našich maličkých i s jejich novými jmény. Fenečka dostala jméno LA BELLE,černý pejsek LUCKY a čoko pejsek LOVE.Všechny štěňátka přibírají na váze a Májinka se o ně pečlivě stará.

Přejeme všem přátelům krásné vánoční svátky plné klidu a pohody a do nového roku 2015 jen to nejlepší !

 

loonapix_1419023095899262100.jpgBlíží se konec roku a před námi je opět bilancování - sjezdili jsme neskutečné množství výstav,získali s našimi pejsky nová ocenění,doděláváme s Falkem šampiona Německa a Grand šampiona Česka ,Singouškovi chybí jedno vítězství do šampiona Česka,Camík získal svého prvního CACe a CACIBa,narodily se nám 2 vrhy krásných zdravých čivavých miminek a teď před koncem roku ještě jeden nádherný vrh,první od naší Harmony May - Májinky.Pro všechna štěňátka jsem vybrala super hodné páníčky - jsem šťástná ,že jste si nás našli a ještě jednou velice děkujeme za péči o naše prcky..Fenečka Lisanka postoupila tento rok do řad veteránů....je to naše čokoládová láska a zakladatelka naší chovatelské stanice.                                                                                                                         Za celoroční péči o naše pidi pejsky chceme velmi poděkovat ,,našemu " veterinárnímu lékaři MVDr. HEŘMÁNKOVI ,který pro nás a pejsky byl vždy na telefonu, ve dne i v noci,který vždy pomohl,poradil a ,,ODVEZL ".MOC,MOC DĚKUJEME !!!

A všem lidičkám i jejich zvířátkům přejeme do Nového roku 2015  hodně zdraví ,lásky a štěstí !