Jdi na obsah Jdi na menu

NOVINKY 2014 / News

VÍTEJTE V ROCE 2014 !

 p1660715.jpg

Na konci roku 2013 od nás odešlo do nového domova naše zlatíčko,dlouhosrstý pětiměsíční pejsek CHICHÉN ITZÁ - ČIKO.Má milující paničku a rodinu co ho má velmi ráda.Lepší rodinu pro tohoto pejska jsem si ani nemohla přát.Děkuji za Čika i Jitce a Martinovi ze psí školičky!

p1660021.jpgNaše dvě čoko fenečky povyrostly a stávají se z nich zlobivá torpéda.Vyfotografovat je venku dá docela zabrat - ale i tak se mi povedlo pár fotek a tak je přidám Tiušce i Nanynce do jejich složek.

Stále máme na prodej brášku a sestřičku - GERONIMA CONY a GEENY CONY ze spojení Barbar Conan Zuzanin raj x Lisan z Kmochova zátiší,více informací najdete ve složce NA PRODEJ nebo tel.: 776 748 390.

Tento rok se chystáme na jaře uchovnit Caramela a Máju,nakrýt dvě fenečky - Febie Best a Celestýnku,podstoupit vyšetření luxace čéšky u našich mladých a výsledky opět přidáme na stránky.

Doufám ,že se nám bude na výstavách dařit a doděláme rozdělané šampionáty s našimi pejsky - Tondou ,Singim a Falkem.

p1670107--2-.jpgJedna z feneček ke krytí - CELESTÝNKA ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ,pejsek bude z naší chovatelské stanice.

A jedna pěkná fotka naší první fenečky.Lisance bude tento rok 1.11.2014 již 8 let.A my tak v naší chovatelské stanici budeme mít první veteránku.img_2160ok_01.jpg

5.2. - pilně cvičíme chůzi na vodítku s našimi mladými,ne nadarmo se říká ,,co se v mládí naučíš ,ve stáří jako když najdeš "....ale jim se evidentně moc nechce.Lítání ve sněhu po dvoře je přeci tak krásné.

Přihlásili jsme naše pejsky na DUO CACIB Brno a tak se už velmi těšíme na naší první výstavu v tomto roce.Doufáme ,že kluci nezklamou a bude se jim v kruhu líbit.

Začínají se nám hárat fenečky,počítáme s krytím Elinky a Febinky....

p1670956.jpg8.2.- jsme odjeli do Strádonic u Nižboru na svod plemene čivava.S sebou jsme vzali Camíka a Máju,kteří se museli nejprve zvážit a změřit výšku,a teprve potom došlo k samotnému posouzení každého pejska zvlášť.Pan Ing. Jančík je velice důkladně prohlédl a okomentoval.Svod jsme zvládli a oba pejsci jsou chovní - máme velikou radost.Májince se dokonce povedlo získat do svodového kodu samé 0.Camík je chovný od 21.2. a u Májinky musíme ještě absolvovat výstavu ve třídě mladých a výsledek doložit.Dnešní den se opravdu vydařil , krásně svítilo sluníčko,bylo jako na jaře a tak naše radost byla dvojnásobná.

10.2. - z ,,našeho Dušánka " vlastním jménem Microschihuas Talk of the Town / chovatel p. Dušan Paunovič / se stal NOVÝ AUSTRALSKÝ ŠAMPION.Gratulujeme majitelce pejska p. Tracey Wright.

dsc_5918.jpg

15.2. - od nás odešla do nové rodiny naše fenečka Geeny.Přejeme jí hodně lásky a krásný ,dlouhý život v milující rodině.Má nejhodnější páníčky na světě a já jsem velmi ráda ,že si jí vybrali.

22.2.2014 - DUO CACIB BRNO - JCH. FALKO  BEST Čokoládové štěstí,tř. otevřená V 3/3

CH.,JCH. BARBAR CONAN Zuzanin raj,tř. šampionů V 1,CAC,RES.CACIB - NOVÝ ČESKÝ GRANDŠAMPION / Ing. L.Jančík /

23.2.2014 - DUO CACIB BRNO - JCH.FALKO BEST Čokoládové štěstí,tř otevřená V 1/6,CAC -NOVÝ ČESKÝ ŠAMPION

GRAND CH.,CH.,JCH. BARBAR CONAN Zuzanin raj,tř. šampionů V 2,RES.CAC/ Schill Roberto/

První výstavní víkend v novém roce se nám opět vydařil.I přes mé nachlazení,kluci šlapali jako hodinky a tak Tonda dodělal v sobotu GRAND ŠAMPIONA a v neděli pro změnu zabodoval Falčínek a hned na začátku výstavní sezony dokončil titul ŠAMPIONA.Jsem moc ráda bloňdáčci ,že Vás mám!Počasí bylo nádherné ,penzion jsme vybrali super a určitě se tam někdy vrátíme, a tak jsme se z našimi kamarády z chovatelské stanice z VRBICKÝCH MOČÁLŮ výborně bavili.

Náš odchov CH.EBONNY ART Čokoládové štěstí získala v sobotu ve tř. šampionů ocenění V 1 a v neděli V 2,RES.CAC......MOC GRATULUJEME.

1964477_266614476839772_150818078_n.jpgNaše malinká fenečka CHERRY už má hodnou paničku a milující rodinu .Zatím si zvyká na členy rodiny a chod domácnosti ,ale podle zprávy od její paničky je moc šikovná.Držíme Vám palce a moc se těšíme na další zprávy a fotečky.

20140303_110834.jpg

 TOP ČIVAVA 2013 KCHČaN

3.MÍSTO psi čivava dlouhosrstá - CH.,JCH. FALKO BEST ČOKOLÁDOVÉ  ŠTĚSTÍ 

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ,máme obrovskou radost z našeho pejska,který se umístil při vyhlášení TOP ČIVAVY za rok 2013 na krásném 3. místě !!!!!

 

1535694_639573059418470_1189266956_n.jpg

Začátkem března jsem nakryla Celestýnku,naší dlouhosrstou fenečku krátkosrstým, čokoládovým pejskem JCH. Norman Zuzanin raj.Pokud fenečka zůstane březí,  můžeme v naší chovatelské stanici očekávat kolem 8.5. štěňátka.

p1690701.jpgPočítáme s krytím  Febie Best,černé fenky se znaky ...i na ní chci pustit krátkosrstého pejska,a tak i z tohoto vrhu mohou být opět štěňátka dlouhosrstá i krátkosrstá.

V dubnu začneme jezdit na výstavy a doufám ,že doděláme se Singim / Normanem/ šampiona ČR a s Falkem se pokusíme tento rok o šampiona Německa a Grand šampiona Česka.

Čoko fenky se nám už přezubily,mají obě zoubky 6/6 a nůžkové skusy. Hmotností jsou někde jinde ,než fenečky co jsem měla dosud / 1,80 - 2,0 kg/ a já jsem moc ráda ,že se mi povedlo zvednout váhu u fen.Tiuška má na půl roce hmotnost 2,10 kg a Nanynka 1,90 kg.V dospělosti by tak mohly mít kolem 2,50 kg.Velikostí jsou to nízké ,pevně stavěné mladé fenky.

p1690665.jpgStále čekám až se začne hárat Febinka ,abych jí mohla nakrýt. Zatím si potvůrka dává na čas !

p1680821.jpgDo složky FOTOGALERIE - JARO jsem přidala pár nových fotek našich pejsků.

A tady jedna smějící se Elinka.....Elinka se nám pěkně kulatí a tak vidím ,že miminka budou.....p1700542.jpgna Sono vyšetření jedeme 15.4.,výsledek přidám na stránky.Na nová štěňátka se velmi těšíme.

12.4.2014  -  CACIB  CHEMNITZ,judge P.Machetanz

Dnes jsme se zůčastnili mezinárodní výstavy psů v Německu.Přihlášeného jsme měli jenom Falka,s kterým máme rozdělaného německého šampiona.Jeli jsme společně s přáteli a naším odchovem ,fenečkou Ebonny Art.

CH.,JCH CZ FALKO BEST ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ ve tř. otevřené získal Excel.1,CAC ,VDH CAC,CACIB

CH. EBONNY ART ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ ve tř. šampionů Excel.1,CAC ,VDH CAC, CACIB, BOB

/ nakonec se spolu utkali o nejvyšší titul ve výstavním kruhu - o BOB/

BOBa získala fenečka EBONNKA a my tímto majitelům ,manželům Vodrážkovým ještě jednou ze srdce blahopřejeme a děkujeme za prezentaci naší chovatelské stanice,máme z Vás obrovskou radost !

p1700760.jpg

Naše Elinka opravdu čeká štěňátka, jak nám ukázalo i Sono vyšetření.Počet štěňátek však nebudeme zatím prozrazovat.Velmi se na ně těšíme,měla by se narodit kolem 8.5.Tatínkem štěńátek bude náš čokoládový  JCH.Norman Zuzanin raj - Singoušek !

zde_0386.jpgVčera jsme složili a vyzkoušeli naše nové vozítko pro pejsky.V pohodě se tam vejde i 6 čivavek a tak doufám ,že si výstavy a procházky budou užívat stejně jako my.Zatím se tam moc nelíbilo jen Camíkovi ,který protestoval a chtěl k paničce.

p1700937.jpg27.4. MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE - CH.,JCH. FALKO BEST ,tř.šampionů Výborný 2, Res.CAC

HARMONY MAY ,tř.mladých Výborná 2

posuzoval p. Iuza Beradze a my mu moc děkujeme

Naše Májinka sice získala 2. místo na mezinárodní výstavě ,ale ve výstavním kruhu se necítila moc dobře...a tak jsem se rozhodla jí výstavami netrápit. Je to moc pěkná fenečka do chovu,už je i uchovněná a v kodu má samé 0,takže doložíme výsledek výstavy a necháme si Máju doma,kde posílí řady našich chovných fenek.

p1710281.jpg

4.5. - naše Elinka má dnes 60. den od prvého krytí,a tak můžeme již brzy očekávat narození štěňátek....

 p1710693.jpg

Do Fotogalerie,podsložka - Život na dvorečku jsem nahrála pár nových fotografií našich pejsků,příjemné prohlížení.

Dostali jsme fotografie Čika a jeho paničky...Čikoušek vyrostl ,nasrstil a je z něho moc krásný mladý pejsek.Spolu s paničkou jim to velmi sluší a mě nedá je na naše stránky nepřidat.Hodně štěstí a pěkných zážitků s lidskými i psími kamarády Čikoušku.A paničce  děkujeme za péči, fotky a průběžné zprávičky o něm.Ještě jednou veliké díky !

p1020629.jpg

Elince se včera narodil jeden pejsek,zatím máme problémy s krmením a mlíčkem...uvidíme jestli se nám ho povede vypiplat. 

 p1720355.jpg                                               21.5.odešel za duhový most Elinky narozený  pejsek Jupík... měj se tam krásně broučku !                 

25.5.  MVP Litoměřice - CH. FALKO BEST tř.šampionů VÝBORNÝ 2,Res. CAC / p. Hořák /

Začínají se nám hárat fenky, a tak pokud se krytí povede ,budeme mít v naší chovatelské stanici začátkem srpna štěňátka!

11.6. - MÁME NAKRYTO

jak krytí dopadlo uvidíme asi za měsíc ze sono vyšetření,výsledek opět přidáme na naše stránky.

14.6. - jsme se zůčastnili Krajské výstavy psů v Martiněvsi s našimi desetiměsíčními čoko fenečkami Tiuškou a Nanynkou.Obě šly ve třídě mladých a z obou mám velikou radost. Tiuška sice nechtěla v kruhu moc chodit, ale na stole pěkně stála ,ukázala zoubky a nechala se i pochovat od p. rozhodčího K. Hořáka.Dostala velmi hezký posudek a ocenění VD 1.Nanynka byla o trošku šikovnější a od p. rozhodčího získala ocenění Výborná 1, Vítěz třídy mladých - nádherně šlapala v kruhu s ocáskem nahoru a vesele si s ním mávala,na stole taky moc pěkně stála a bez problémů ukázala zoubky a skus.Za svůj výkon dostala i velikou medaily na památku.

Počasí nám přálo,bylo nádherně a my jsme se s našimi přáteli z Vrbických močálů - Evou a Vaškem a Jitkou Bastl - Hořákovou výborně bavili.Doufám ,že i příští výstava bude tak pěkná.

10456203_304451213056098_359625290_n.jpg

Do Nanynky složky / INANNA ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ / jsem přidala podsložku VIDEA,kam jsem nahrála její první video z krajské výstavy psů v Martiněvsi. Za toto video velmi děkujeme kamarádu Vaškovi.

Nanynku najdete v chovných fenách

Protože jsem zjistila,že se video z Krajské výstavy v Martiněvsi špatně hledá ,přidala jsem ho raději do novinek,kde bude lépe vidět.

22.6.  MVP BRNO - CH.,JCH. FALKO BEST Čokoládové štěstí ,tř. šampionů V 2,RES. CAC

JCH.NORMAN Zuzanin raj,tř. otevřená V 2,RES. CAC / judge Marija Kavčič /

Příští výstavu jedeme tuto neděli do Klatov......doufejme ,že nám bude přát počasí,velmi se těšíme !

Kolem 10.7. máme domluvené sono vyšetření ,výsledek přidáme opět na naše stránky.

 CH.,JCH.CZ FALKO BEST ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ,tohoto pejska nabízíme ke krytí i mimo naši chovatelskou stanici !Syn Australského šampiona,Multi šampiona CZ Cheekychi BEST O ZE BEST / NIKY  R.I.P./ a LISAN z Kmochova zátiší / čokoládovo bílá /

p1720683.jpgJCH. NORMAN ZUZANIN RAJ -jeden z našich importovaných, chovných pejsků,tento pejsek není zatím nabízen ke krytí mimo naší chovatelskou stanici.

Náš Falčínek se na mezinárodní výstavěp1720740.jpg psů v Brně dokonce pochoval od děvčat ,která se byla na výstavě podívat.Bylo vidět ,že si to užívá a moc se líbil ! Snad se na mě nebudou zlobit ,že jsem foto s nimi přidala na stránky.I tak díky - moc Vám to tam všem sluší !

29.6. jsme se zůčastnili Národní výstavy psů v Klatovech.p1720730.jpg

CH.,JCH. FALKO  BEST ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ získal ve třídě šampionů - VÝBORNÝ 1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB

JCH. NORMAN ZUZANIN RAJ si ze třídy otevřené odnesl ocenění VÝBORNÝ 1,CAC

Posuzovala p. rozhodčí SELOY BIRGIT / D / a posuzovala opravdu přísně ,nechyběli známky VD,D a NEPOSOUZEN....jsme velmi rádi za výsledek našeho snažení,že se kluci líbili a moc jsme si to užili. Paní rozhodčí dala především na pěkné předvedení a veselou povahu.Děkujeme Vám p. Seloy Birgit - thank you .

I přes chladnější počasí a občasné přeháňky se nám výstava vydařila a my máme z Falka a Singiho velikou radost.

p1720843.jpg

Nesmím zapomenout ,že celá výstava v Klatovech byla opět v barvě růžové - pink !

Dostala jsem fotografie od paniček našich dvou odchovů - fenek   GWENUŠKY a CHERRYNKY. DĚKUJI VELMI ZA PÉČI A LÁSKU KTEROU JIM DÁVAJÍ! Jsem šťastná ,že se naše fenečky dostaly do milujících rodin,kde prožívají nádherný psí život.Děkuji !!!

dsc_0399.jpg

 

dscf2151.jpg

11.7. - jsme byli s našimi fenkami na Sono vyšetření,dvě z nich čekají štěňátka.Termín porodů je první a druhý týden v srpnu. Které feny jsem kryla jakými pejsky najdete ve složce - Plánované krytí !

20.7. - Lisanka s Febinkou se nám pěkně kulatí a většinu dne polehávají a odpočívají. Zhruba za 14 dnů by se v naší chovatelské stanici měla narodit čivaví miminka.Velmi se těšíme! 

Na prázdninách je u nás nyní malá Cherrynka,náš odchov....panička odjela s rodinou na dovolenou a bohužel by byla v hotelu pohromadě s velkými pejsky a tak je u nás ,než se jí ,,maminka " vrátí.p1730205.jpgp1730127.jpg

Spí s námi v posteli ,kamarádí se s ostatními a není vidět ,že by byla  smutná. Samozřejmě až se jí panička vrátí ,to asi bude vítáníčko ! p1730239.jpg

26.7. - dnes jsme se zůčastnili Klubové výstavy KCHČaN v Brně.

CARAMEL Vida perra získal ve tř. mezitřídě Výborný 2,Res. CAC

INANNA Čokoládové štěstí ,naše čokoládová 11 měsíční ,krátkosrstá fenečka si na své druhé výstavě / a první v hale/ vybojovala z 11 přihlášených fenek druhé místo a ocenění Výborná 2,máme obrovskou radost jak z ní ,tak z Caramelka.

CH., JCH. FALKO BEST Čokoládové štěstí si na klubové výstavě vyzvedl pohár za 3. místo TOP ČIVAVY KCHČaN.Jsme na tebe pyšní Falčínku !!!

 

p1730376.jpgNa klubovou výstavu do Brna se za námi vypravila i Geenuška se svou milující rodinou.Jsem moc ráda ,že jsem Geeny viděla,má se nádherně,je ve své rodině na prvním místě a opečovávaná ,je velmi šťastná.Jsem nesmírně ráda,že jsem Vás poznala p. Blanko a lepší rodinu pro Geenušku si nemohu přát. Děkujeme Vám za péči a lásku ,kterou jí všichni věnujete.Má se u Vás jako princezna !

img_3499.jpg

3.MÍSTO TOP ČIVAVA 2013 -  CH., JCH. FALKO  BEST  ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ - JUPÍÍÍÍÍ

10588754_319422224892330_1873258863_n.jpg

1.8. - od dnešního dne mám ,,mateřskou dovolenou", budu hlídat naše dvě připuštěné fenečky a doufám ,že bez problémů porodíme. Už se moc na čivaví miminka těšíme ! 

4.8. - dnes se nám narodila 3 štěňátka ze spojení Lisan z Kmochova zátiší x Caramel Vida perra.Jsou to dvě fenečky z porodní hmotností 160g,148 g /zatím světlé barvy/.....a pejsek /černý / s hmotností 123 g.Všechna štěňátka jsou zatím v pořádku ,sama se přicucla k cecíkům a Lisanka se o ně láskyplně stará.

 p1730732.jpg

Máme jména - JESENKA ,JOVONKA a pejsek JUPÍK !

p1730761.jpg

8.8. - se nám narodili 2 pejsci a 1 fenečka ze spojení FEBIE BEST Čokoládové štěstí  x  GRANDCH.,CH.JCH. BARBAR CONAN Zuzanin raj - porodní hmotnost fenečky byla 141g,černého pejska 121g a pejska modrého/?/ 116g,všechna štěňátka jsou v pořádku.

 p1730817.jpg

DNES 9.8. SLAVÍME 6 LET OD ZALOŽENÍ NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ !

 Za toto video velmi děkuji autorce,naší kamarádce Regínce Plouharové - díky Regí za tvůj čas ,je krásné !!!

Do chovných psů - složky FALKO BEST jsem nahrála 3 videa z Národní výstavy v Klatovech ,kde Falko vyhrál VÝBORNÝ 1,CAC,NÁRODNÍ VÍTĚZ a BOB.

9.8.- dostali jsme gratulaci a nádherné přáníčko od p.Blanky, její celé rodiny a Genušky k narozeným štěňátkům a k 6.výročí naší chovatelské stanice.Udělali jste nám obrovskou radost p. Blanko a já jsem si dovolila přidat toto nádherné přáníčko do Fotogalerie - listárnička.Ještě jednou obrovské DÍKY !

Máme jména pro vrh ,, K " - kluci KING ,KORZÁR a fenečka KITTY.

p1730857.jpg

14.8.- všechna naše štěňátka z vrhu ,, J "  i  ,,K " jsou v pořádku,přibírají na váze a Jéčka už za chvíli otevřou očička.Již brzy přidám fotky koukajících čivamiminek na naše stránky.

Do složky Plánované krytí jsem přidala fotky našich dvou vrhů - ,,J " a  ,, K " .

p1740062.jpg23.8. - 24.8. dvoudenní výstava v Německu - Liepzig se nám tentokrát moc nevyvedla. První den skončil  Falko na 4. místě,druhý den na místě 2. s oceněním Res, CAC.....potřebujeme posledního CACE na šampiona Německa a tak se pokusíme ještě jednou o první místo.Bohužel teď pejskové ztratili srst a tak i Falko vypadá jako kraťáček.

Naše dva vrhy čivavých miminek pěkně rostou a začínají se pokoušet o rychlejší pohyb po vlastních nožičkách ,zanedlouho budeme mít o zábavu postaráno.Všechny fenečky jsou krátkosrsté ,černý pejsek z vrhu ,,J " je dlouhosrstý,pejsci z vrhu ,, K " - černý krátkosrstý ,u modroplavého si ještě nejsem zcela jistá ,ale vypadá také na krátkosrstého.Fotografie štěňátek jsem přidala do jejich složek v sekci - PLÁNOVANÉ KRYTÍ.

Do PLÁNOp1740516.jpgVANÉHO KRYTÍ přidám dvě videa štěňátek z vrhu ,, J"

31.8. MVP MLADÁ BOLESLAV -  FALKO BEST Čokoládové štěstí,tř. šampionů Ex 1, CAC, CACIB, BOB

CARAMEL Vida perra ,tř. mezitřída Ex 1, CAC,CACIB

INANNA Čokoládové štěstí,tř. mladých Ex 2 / rozhodčí p. Rogowska A. - thank you /

Máme obrovskou radost z výsledků našich pejsků  a já velmi děkuji rozhodčí A.Rogowské z Polska.Byl to opravdu úspěšný víkend.....kromě vystavování jsme při MVP uchovnili i naše dvě čoko fenečky Tiušku a Nanynku a tak se budeme příští rok těšit na štěňátka.

p1740734.jpg

JESENKA,JOVONKA a JUPÍK už běhají v ohrádce,okusují se a zlobí.Doufám ,že se mi zítra povede nějaké pěkné video.

 6.9. - jsme se zůčastnili Klubové výstavy KCHČaN v Odoleně Vodě. Naši přihlášení pejsci - Caramel ,Falko a Nanynka se na mě tentokrát domluvili a všichni obsadili 3. místa / posuzoval p. R. Kubeš /.Děkujeme organizátorům výstavy za jejich práci a čas věnovaný přípravě výstavy,byla super .....pěkné prostředí rockového klubu ,kde se líbilo i pejskům,spousta pamlsků a cen pro pejsky,klidná a milá atmosféra.

Přidávám i rodinné foto našeho CARAMELA VIDA PERRA s chovatelkou Lenkou Veverkovou ,majitelkou sestřičky Carly a maminky Frey,milou kamarádkou Zuzankou Šrámkovou,paničkou sestřiček Candy a výstavně úspěšné Fuffy ,kteří se také zůčastnili výstavy s perfektními výsledky.Děkuji za foto p. R. Veselý

10675624_845347922144175_106701955578697261_n.jpg

Udělala jsem drobné změny na našich stránkách. Ve složce PLÁNOVANÉ KRYTÍ  jsem nechala pouze krytí a videa štěňátek,vše ostatní - fotky a rozdělení vrhů jsem přeložila do složky ŠTĚŇÁTKA. A tak do budoucna vše o našich čivavích miminkách,jak rostou,která jsou volná a jejich fota a videa najdete zde.

Do složky - ŠTĚŇÁTKA - jsem ke každému vrhu přidala krátké video.

Přikládám video naší upovídané Kittušky,bohužel jsem nepřeložila co mi povídá......možná chtěla pochovat.

18.9. -  mimča z vrhu ,,J " a ,, K " zdárně rostou....dokrmuji  je masíčkem ,namočenými granulkami,pribiňákem ,tvarohem a bílým jogurtem a všem to moc chutná.

Už se k nám sjíždějí možní,,budoucí páníčkové "našich čivavých prcků....záleží jak si navzájem padnou do oka.Štěňátka to zvládají super,nebojí se a vesele lumpačí.

p1760142.jpg

RESERVÉ JUPÍK ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ

1269589_761878630521245_427447595209939023_o.jpg

RESERVÉ KORZÁR ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ

20.-21.9. Tento víkend jsme v naší chaloupce uvítali hned dvě návštěvy - nové páníčky našich štěňátek Jupíčka a Toníčka / Korzár /.Velmi děkuji za příjemně strávenou sobotu a neděli,za nádherné popovídání a pomuchlovaní kluci / i ostatní štěňátka nepřišla zkrátka /se již nemohou dočkat svých nových paniček.

V úterý jedeme k našemu panu veterináři na první očkování a čipování.Určitě budou všechna štěňátka statečná.

p1760158.jpg

JESENKA - ZŮSTÁVÁ V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI

23.9. - dnes jsme byli se štěňaty u našeho pana veterináře na jejich prvním očkování a čipování.Všechna štěňátka byla neskutečně statečná.Nereagovala ani na tlustou jehlu s čipem,mám z nich velikou radost.Doma začali hned běhat a lumpačit,teď spokojeně spinkají ve svých pelíškách ,jako by ani nikde nebyli.

Zítra se mi snad povede něco nafotit.

p1760526.jpg

KITTUŠKA zůstává v naší chovatelské stanici

Do složky Štěňátka jsem přidala pár dnešních  fotografií našich prcků.

 

10707885_904376902925464_391215316_n.jpg

RESERVÉ - JOVONKA ČOKOLÁDOVÉ ŠTĚSTÍ     28.9. - Dnes jsme měli super návštěvu na Jovonku.Bude dělat malého společníka v rodině s většími dětmi a já jsem moc ráda,že si jí vybrali.Dětičky se chovali vzorně,štěňátka se mohla přetrhnout, které se bude mazlit a já jsem se spolu s rodiči výborně bavila.Díky za milou návštěvu.

Do naší LISTÁRNIČKY jsem přidala nádherný dopis od p. Jany....jsem ráda,že jsme Vás poznali,neděle byla moc fajn a Jovonka už se těší na Vás i na děti.Ještě jednou děkuji za nádherný dopis !

30.9. - dneska jsme se opět vážili a odčervovali....současné hmotnosti štěňátek najdete ve složce ŠTĚŇÁTKA.

7.10. - přidala jsem  fotky štěňátek do jejich složek,pomalu se blíží odchod Jupíka,Jovonky a Toníčka do nových domovů k páníčkům ,kteří na ně čekají a už se moc těší!

Příští týden ještě absolvujeme druhé očkování a potom si již mohou páníčkové pro svá štěňátka přijet.

p1770083.jpg

Páníčkův návrat z práce a vítání s pejsky !

10.10. - dnes jsem štěňátka opět zvážila...již brzy nám někteří odejdou a tak jsem byla zvědavá na kolik se mi povede je vykrmit.

JOVONKA - 1,28 kg            TONÍK - 0,83 kg

JESENKA - 1,21 kg              KITTUŠKA - 0,91 kg

JUPÍK - 1,13 kg                   KING - 0,70 kg

Mám ze všech štěňátek velikou radost ,pěkně přibírají a podle hmotnostní tabulky / samozřejmě nic není na 100 % / nebude ani Králíček žádný prcek ,odhaduji jeho hmotnost na 2 -2,20 kg,bude velikostně asi jako náš Falko.

Už jsme na pondělí objednaní na druhé očkování u našeho p. veterináře....jsem zvědavá jestli budou všichni tak stateční jako minule!

p1770915.jpg

13.10. - dnes jsme byli na plánovaném očkování štěňátek. Všechna byla velmi statečná,jen Jesenka trochu protestovala....ale i ona se nechala za chvilinku v klidu přeočkovat. Doma dostali za odměnu k večeři masíčko s rýží a teď spinkají ve své ohrádce.

Pan doktor nám u štěňátek zkontroloval čipy,zoubky ,skusy a u pejsků varlátka...vše máme v pořádku a tak můžu pomalu naše prcky chystat do nových domovů. 

Včera 18.10. nám odešlo do nového domova první štěňátko - KORZÁR / TONÍČEK /. Přejeme jim s paničkou hodně společných a šťastných chvilek,mnoho lásky a radosti....měj se v nové rodině krásně Toníčku.

p1780254.jpgNafotila jsem pár snímků štěňátek ještě s Toníčkem ,vše přidávám do složky Štěňátka.

p1780292.jpg

Do Listárničky jsem přidala nádherný dopis od paničky,, našeho " Toníčka...velmi děkuji p. Magdo za dopis,ale i za Toníka,má veliké štěstí,že jste si ho vybrala.....děkuji.

25.10. - v sobotu odešli k novým milujícím rodinám pejsek JUPÍK a fenečka JOVONKA.Jupíček posílil chovatelskou stanici a Jovonka odešla kousíček od nás k super rodince dělat radost. Mějte se u svých rodin krásně broučkové !

26.10.2014 se v BRNĚ konala EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ.

Byla to veliká událost a i my se jeli podívat na obrovské množství psů z celé Evropy. 

Přihlášeného jsme měli CH.,JCH. FALKA ,který ve třídě otevřené získal ocenění EXCELENT.Velmi si vážíme tohoto ocenění v tak veliké konkurenci nádherných psů.Posuzoval zahraniční rozhodčí Chapiro Boris / F /...thank you !

 

10752094_922190901144064_1015540106_n.jpg