Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

  2010

 9.1. se konala výstava našeho nového klubu v Olomouci při Národní výstavě. Cesta byla hrozně špatná a vystavování začalo až ve 13.30.Naši miláčci se opravdu moc snažili a tak jsme domu přivezli krásné pohárky.

  

14.2. se konal první svod našeho nového klubu, kde jsme již naše loňské odchovy předvedly a posoudil je pan Ing.Leoš Jančík a již v tomto roce budou chovné a oporou našeho chovu. 

          Máme pro Vás hned dvě novinky.13.3. jsme byli s LISANKOU za ženichem PRINCEM  Talovínem v chovatelské stanici od  Macháčků http://www.civava.wbs.cz/    a s UXINKOU v chovatelské stanici pod Měndou,její ženich se jmenuje ORIN SATYA.

 Dnes 21.5. se naší LISANCE narodila pěkná fenečka,jmenuje se DELINKA,váží 142g a podívat se na ní můžete ve fotoalbumu štěňátka.Máme z ní velikou radost.

 

   Obrazek

 Bohužel Uxince se štěňátka nepovedla a tak to zkusíme opět na podzim.  

    23.5.jsme vystavovali v Litoměřicích.Artuš i Amálka si opět vychodili známku výborný.Posuzoval pan rozhodčí Iuza Beradze.

 

    6.6. jsme se byli podívat na  NV v KLATOVECH  opět s Artíkem a Amálkou.Oba nám udělali obrovskou radost.Artuš se umístil na krásném druhém místě,dostal ocenění  výborný 2 a Amálka si vychodila výborný 1,CAJC.Posuzoval nás pan First Rafal z Polska.

 Fotečky uvidíte ve fotoalbu VÝSTAVY.

 

     13.6. se konala krajská výstava v Rokycanech.I přes veliké vedro byla kolem   kruhů skvělá nálada a tak jsme si výlet opravdu užili.Posuzoval   nás pan rozhodčí ing. Leoš Jančík,každého chovatele přivítal a  ohodnotil jeho pejska. I tady nám udělali naše čivavinky radost. 

 Artuš získal ocenění výborný 1,VTM, dostal se dokonce do užšího výběru pěti pejsků,Amálka výborný 1,VTM. S Amálkou šli ještě o nejlepší pár psů,kde skončili na krásném 3.místě.Domů jsme si odvezli pěkné tři pohárky a už teď se těšíme na další výstavu v Rokycanech,plnou přátel a pohody.Podívat na fotky se můžete ve fotoalbu VÝSTAVY.

   Ve fotoalbu Různé jsou přidány fotečky BARBORKY Čokoládové štěstí z výstavy v Rokycanech,gratulujeme.

  Dnes 18.7. jsme byli na NV v Mladé Boleslavi.Vystavovali jsme pouze Amálku,ale o to větší byla naše radost,když si v mezitřídě vychodila krásnou známku výborný 1,CAC.Posuzovala nás paní Mgr.Božena Ovesná.Děkujeme.

 

 

18.7._055.jpg

   V sobotu 24.7. jsme si udělali výlet do Prahy na klubovou výstavu.

   

   Posuzovala nás paní Mgr.Božena Ovesná,ale neměla k posouzení jenom čivavinky,ale také bostonské terriéry a havanské psíky.Vystavování probíhalo ve veliké hale Pet Centra. 

 Artuš si v mezitřídě vychodil krásnou známku výborný 2,Res.CAC.  Amálka si vychodila opět výborný 1,CAC.  Elinka měla trošku trému,byla to její první výstava,ale i tak byla statečná a ve třídě dorostu získala známku VN 3.Artíček s Amálkou šli v soutěžích o nejlepší pár psů a umístili se na krásném  prvním místě.Spolu s Elinkou pak vytvořili ještě nejlepší chovatelskou skupinu, kde jsme si vychodili i pochvalu od paní Mgr.Ovesné za pěkný výběr barevně sladěných pejsků.  .  A tak jsme domů odjížděli  s ohromnou radostí a pěti pohárky.Moc děkujeme pořadatelům za přípravu klubové výstavy a naše díky patří i paní Mgr.Ovesné.

24.7._166.jpg

 

Fotečky z této klubové výstavy přidáme do fotoalba Výstavy. 

Do fotoalba Různé  /  Výstavní úspěchy našich přátel / jsme přidali pár fotek  pejsků z chovatelské stanice z Kmochova zátiší.   

 

     29.8.jsme se zůčastnili MVP v Mladé Boleslavi,posuzovala paní  Ing.Alena Košťálová.Přihlášeny jsme měli Artuše,Amálku a jejich maminku Lisanku.Artuš v mezitřídě získal ocenění výborný 2- Res.CAC,Amálka si vychodila opět výborný 1-CAC a Lisanka si po delší přestávce/má doma štěňátko/vyběhala výborný 4. Máme z nich velikou radost  a fotečky přidáváme opět do fotoalba výstavy.Artuš s Amálkou se ještě zůčastnili soutěže o nejlepší pár psů,ale tentokrát se neumístili .Tak snad příště.

  

 

p1160590.jpg

    4.9.jsme vyrazili na krajskou výstavu psů do Rybníků  pouze s dorostem.Jela s námi Elinka,Ája, Monty a brali jsme i nový přírůstek krátkosrstého pejska jménem Brad Pitt z chovatelské stanice Nepean River.Udělali jsme si krásný výlet a myslím,že i našim pejskům se moc líbilo.

  

  Ája s Montíkem si ve třídě dorostu vychodili VN 2, Elinka VN 1.Posuzovala nás paní Z.Jílková. 

 

 Dnes 5.9.měl Artíček svůj velký den-poprvé jsme ho připouštěli s naší fenečkou Uxinkou.Byl moc šikovný a tak jim teď budeme držet palečky.  

 

26.9.jsme se  brzy ráno vypravili na NVP do Brna.Celou cestu nám vydatně pršelo,a tak jsme museli jet hodně opatrně.Vystavovali jsme Artuše,který si v mezitřídě vychodil první místo a ocenění CAC.Elinku,která ve třídě dorostu získala ocenění VN 1,Amálka v mezitřídě výborná 1,CAC a Lisanka ve třídě otevřené také výborná 1,CAC.A tak všichni  naši vystavovaní pejsci se umístili jako první a udělali nám velikou radost.Posuzovala nás p.M.Marušková,které tímto děkujeme.

 

p1170337.jpg

  Fotky přidáváme opět do fotoalba VÝSTAVY. 

  

p1170414.jpg

 10.10. jsme se zůčastnili  MVP v  Českých Budějovicích.Vystavovali jsme opět naší čtyřku-Artuše,Amálku,Elinku a Lisanku a k nim přibyla ještě Ája.Tentokrát se naším pejskům moc nevedlo.Artuš si vychodil výborná 3,Amálka s Lisankou výborná bez pořadí,a malé holky si vychodily známku VD /nechtělo se jim moc chodit /.Posuzoval p.Vondrouš.Výlet do Č.Budějovic jsme zakončili návštěvou u babičky a těšíme se opět na příští rok!Jak řekla jedna paní chovatelka u kruhu:,,nemůžeme mít každý den posvícení ."Fotky jsou přidány ve fotoalbu Výstavy.

 

 

        12.10.jsme byli s naší Uxinkou u pana doktora na sonu bříška.Potěšil nás zprávou o jednom štěňátku.Jestli vše dobře dopadne/ bude to  Uxinky první štěňátko /,narodí se kolem 7.11.Moc jí držíme palečky!          

  p1180507.jpg

Dnes 24.10. jsme se zůčastnili svodu psů v Nižboru u Berouna.Měli jsme s sebou na posouzení Elinku, Áju a Montyho.Posuzoval pan Ing.L.Jančík.Všichni tři pejsci byli ohodnoceni a svod splnili.Budou chovný od roku 2011 /od věku 14 měsíců /.U Montyho musíme ještě do té doby doložit jednu výstavu ze třídy mladých. 

  

 Spolu s námi jeli na výlet ještě Lupo a Delinka.Lupo je moc hodný společník,bohužel nesnáší vodítko,miluje svobodu a tak ho výstavama netrápíme.Delinku jsme brali dnes poprvé do společnosti jiných lidí a pejsků.Moc nás překvapila.Je to hrozná uličnice,a tak i když byla chvílema opatrnější,krásně to zvládla a nic moc si z cizího prostředí nedělala.

 

   Dnes 5.11.se naší Uxince narodila pěkná,bílá fenečka.Vážila 840gramů,ale bohužel se nám jí nepodařilo  oživit.A tak zkusíme Uxinku připustit ještě jednou na jaře,snad už se konečně toho štěňátka dočká. 

 

 20.11.jsme brzy ráno vyjeli na Mezinárodní výstavu psů   DUO CACIB NITRACANIS /SK/ .Přihlášenou jsme měli jenom Amálku.Ta si v sobotu v mezitřídě vychodila krásnou známku výborná 2, Res.CAC,posuzovala p. Z.Jílková /CZ/.V neděli byla ohodnocena opět známkou výborná 2,Res.CAC, Res.CACIB,posuzoval p. Jovanovič /SRB/.A tak jsme odjížděli ze Slovenska s ohromnou radostí.

55400_1744481852294_1246195881_32001902_340862_o.jpg

Tímto Amálka splnila body pro přiznání titulu Klubového šampióna CHK  ČR o.s.

 

27.11.jsme se zůčastnili  Speciální  výstavy  v Nižboru u Berouna. Vystavovali jsme celkem 7 pejsků. BARBAR CONAN Zuzanin raj si ve tř. dorostu  /přihlášeno 7 psů/ vychodil VN 2.Byla to jeho první výstava a zvládl jí moc dobře. DELI  Čokoládové štěstí si vychodila ve tř. dorostu také VN 2 /přihl. 8 fen/. I ona dostala pochvalu od p.Ing.Leoše Jančíka za veselou povahu. Dalším pejskem kterého jsme vystavovali byl ve tř. mladých  CALLISTO´S MOONLIGHT  z Jantárovej cesty /majitel Ph.Dr.Helena Vedralová /,dostal známku výborný  4  /přihl. 12 psů/. ARTUŠ si vyběhal  známku výborný ve tř. mezitřída /přihl.6 psů/, CELESTÝNKA  ve tř. mladých krásnou známku  výborná 2 /přihl. 15 fen /,AMÁLKA  ve tř. mezitřídě  výborná 4 /přihl. 9 fen / a  LISANKA ve tř. otevřené také výborná 4/přihl. 14 fen/.     

  

 

Na tuto výstavu se přihlásilo 172 pejsků. Od třídy mladých posuzoval p. Juza Beradze /Gruzie/, byla tam obrovská konkurence a tak jsme s výsledky svých pejsků moc spokojeni.Vždyť ze 7 vystavovaných pejsků se jich 6 umístilo do čtvrtého místa.

 LISANKA splnila body pro přiznání titulu Klubový šampión Chihuahua klubu ČR o.s. a tak jí byl na této výstavě slavnostně předán diplom a nádherný pohár.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

p1190224.jpg

  

Tak a máme tady zimu !! A protože je sněhu požehnaně,vytáhli jsme svetříky a vyrazili ven.Na fotečky se můžete podívat ve fotogalerii - PRVNÍ  SNÍH .

 

  

p1190420.jpg 

 

  Stále se nám z nebe sype nový a nový sníh.Jestli nepřestane, uvidíme se nejspíš až na jaře !

 

 p1190883.jpg

                                                                                                                                                                                  

Naše AMÁLKA se 1.12.2010 stala Klubovým  šampiónem  Chihuahua klubu ČR o.s.Na vyhlášení si musí počkat do léta 2011,kde jí bude na klubové výstavě slavnostně předán diplom a pohár.Máme z ní ohromnou radost !!!  

 p1200054.jpg

 

 Ch.s. ČOKOLÁDOVÉ  ŠTĚSTÍ  přeje VŠEM pěkné prožití vánočních svátků,do Nového roku 2011  hlavně hodně zdravíčka,štěstí,lásky a mnoho krásných chvil se svými psími kamarády.

 

 p1200099.jpg

 

 

p1200129.jpg 

 

 

 

                         

 

.